Domek Letni jest otulony zielenią starych jabłoni oraz ozdobnych krzewów. Ukryty w gęstwinie jedynie front wystawia na ciepłe promienie słońca, przez co w domku jest jasno i przyjemnie. Grube, doskonale docieplone ściany chronią mieszkańców przd upałem w lecie i przed chłodem w zimie, zapewniając odpowiednią temperaturę wewnątrz.

W domku letnim oddajemy do Państwa dyspozycji salon z wyposażeniem, kanapą, stołem, krzesłami radiem i telewizorem. Ponadto na parterze znajduje się aneks kuchenny ze wszystkimi naczyniami, kuchenką i lodówką oraz łazienka z prysznicem, WC i umywalką. Na piętrze znajdują się dwie sypialnie, 2- i 4-osobowa. W sypialni 2-osobowej łóżko jest podwójne, w 4-osobowej łóżka są oddzielne, drewniane, wykonane na indywidualne zamówienie, z bardzo wygodnymi materacami, zapewniającymi wygodny wypoczynek w nocy. Troska o dokładne wykończenie domku oraz detale sprawiają, że panuje tam przytulna atmosfera. Grube ocieplenie ścian pozwala na komfortowy wypoczynek w zimie, gdy domki są ogrzewane, ale i latem, kiedy wewnątrz panuje chłód, tak pożądany w gorące dni.

Przed Domkiem Letnim obszerny trawnik zaprasza do kąpieli słonecznych, gier i zabaw lub do odpoczynku w cieniu jabłoni. Dębowe ławy na tarasie zapraszają do odpoczynku po powrocie z gór lub do zjedzenia posiłku na świeżym powietrzu.

Designe by NetSan